Enne tellimist palume Teil hoolikalt lugeda ja nõustuda käesolevate müügitingimustega.

Käesolevad müügitingimused kehtivad ostja ja müüja vahel tellimuse esitamise ajal. Ostja kinnitab oma nõusolekut käesolevate tingimustega, märkides risti Olen lugenud ja nõustun veebilehe müügitingimustega”  kasti.

Juhime Teie tähelepanu sellele, et meie ei ole internetipood ja ei anna kaupadele tutvumiseks 2 nädalat. Meie kodulehel on müügis ainult need kaubad, millega ostja saab eelnevalt tutvuda meie poes.

Müüja jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse meie veebilehel.

Müügitingimused

Müügitingimused kehtivad kodulehel kaupade ostmisel. Ostja võib olla iga füüsiline või juriidiline isik, kes aktsepteerib tellimust ja tasub tema poolt tellitud kauba eest.

Müüdavate toodete hinnad on toodud eurodes ning sisaldavad käibemaksu 20%, kuid ei hõlma transpordikulu. Müüja jätab endale õiguse toodete hindasid ühepoolselt muuta.

Müüja kodulehel olevate toodete pildid on illustratiivse tähendusega ning võivad erineda tegelikest toodetest. Toodete kvaliteediga ja näidiste värvidega saab tutvuda kohapeal aadressil Tartu, Anne 57. Ostja soovil annab müüja (telefoni või e-posti teel) lisateavet kaupade kohta, mis on ostja seisukohast vajalik lõpliku otsuse tegemiseks.

Kui toode puudub laost ning tellimust ei ole võimalik täita, võtab müüja ostjaga ühendust ning pakub välja võimaliku uue tarneaja või toote asendamise vähemalt samaväärse hinna ja kvaliteediga tootega või tagastab raha ostjale.

Ostjal on õigus tellitud toodetest keelduda igal ajal enne toote väljastamist, teavitades müüjat telefoni või e-posti teel. Sellisel juhul tagastab müüja 50%  ettemakstud summast.  NB! Eritellimuse puhul tellitud toodetest keeldumisel raha ei tagastata.

Tellitud toodete kättetoimetamine toimub kokkuleppel kas otse laost aadressil Tartu, Anne 57 või kohaletoomisega (lisandub transpordikulu).