Müügitingimused

Veebipoe Aknad ja Uksed isikuandmete vastutav töötleja on Vadim Shlepkin FIE (registrikood: 10252151), asukohaga Tartu linn, Anne tn 80-62, 50705. Küsimuste korral võib ühendust võtta telefoninumbril +37255687036 või saata kiri e-postiaadressile: info@aknadjauksed.ee.

Kauba kujunduses muudatuste tegemisel, näiteks luku sisselõikamisel, kruvide painutamisel loetakse kaup individuaalseks ja seda ei saa tagastada!

Enne tellimist palume Teil hoolikalt lugeda ja nõustuda käesolevate müügitingimustega.

Käesolevad müügitingimused kehtivad ostja ja müüja vahel tellimuse esitamise ajal. Ostja kinnitab oma nõusolekut käesolevate tingimustega, märkides risti Olen lugenud ja nõustun veebilehe müügitingimustega”  ukselengi.

Juhime Teie tähelepanu sellele, et meie ei anna kaupadele tutvumiseks 2 nädalat. Meie kodulehel on müügis ainult need kaubad, millega ostja saab eelnevalt tutvuda meie poes.

Müüja jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse meie veebilehel.

Müügitingimused kehtivad kodulehel kaupade ostmisel. Ostja võib olla iga füüsiline või juriidiline isik, kes aktsepteerib tellimust ja tasub tema poolt tellitud kauba eest.

Müüdavate toodete hinnad on toodud eurodes ning sisaldavad käibemaksu 20%, kuid ei hõlma transpordikulu. Müüja jätab endale õiguse toodete hindasid ühepoolselt muuta.

Müüja kodulehel olevate toodete pildid on illustratiivse tähendusega ning võivad erineda tegelikest toodetest. Toodete kvaliteediga ja näidiste värvidega saab tutvuda kohapeal aadressil Eesti, Tartu, Anne 57. Ostja soovil annab müüja (telefoni või e-posti teel) lisateavet kaupade kohta, mis on ostja seisukohast vajalik lõpliku otsuse tegemiseks.

Kui toode puudub laost ning tellimust ei ole võimalik täita, võtab müüja ostjaga ühendust ning pakub välja võimaliku uue tarneaja või toote asendamise vähemalt samaväärse hinna ja kvaliteediga tootega või tagastab raha ostjale.

Ostjal on õigus tellitud toodetest keelduda igal ajal enne toote väljastamist, teavitades müüjat telefoni või e-posti teel. NB! Eritellimuse puhul tellitud toodetest keeldumisel raha ei tagastata.

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti.

Kauba kättesaamiseks on ostjal järgnevad valikud: kättetoimetamine toimub kokkuleppel kas otse laost aadressil Eesti, Tartu, Anne 57 või kohaletoomisega (lisandub transpordikulu).

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo edastatakse kliendile helistades või meili teel.

Eestisisest ja tarnet kauba olemasolul viivad läbi Aknad & Uksed töötajad.

Standard tarneaeg: kui kaup on kaupluses (Eesti, Tartu, Anne 57, Saare Maxima) , siis standard tarneajaks on 1-7 päeva. Kauba tellimisel võib tarneaeg olla 8 kuni 10 nädalat.

Ostjal on õigus tagastada kaupa 14 päeva jooksul, ainult juhul kui kaubale pole tellija poolt tellitud eritöid (WC sulguri augu freseerimine, lukuagu lõikamine jne.). Eelmainitud juhul loetakse kaup eritellimuseks ja individuaalseks kaubaks, mis pole peale ostu tagastatav. Kauba tagastamisel, kaup peab olema pakendatud tehase poolt antud pakkendise. Kauba tagastamise eest maksab ostja, kauba peab tooma aadressile Eesti, Tartu, Anne 57, Maxima.

Raha saab tagastuse puhul kätte kohapeal või pangaülekandega 3-4 tööpäeva jooksul.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Shopping Cart
Scroll to Top